Māja

Mājas vecākā daļa- lielā saimes istaba ir ar seno lauku plīti, kamīnu un galdu visas istabas garumā. Ir izveidota virtuvīte, ar visiem nepieciešamajiem traukiem un rīkiem, lai, ja ir vēlēšanās, uz lauku plīts varētu pagatavot maltīti. Pie galda brīvi var sasēsties 25-30 cilvēku. Senajā manteļskurstenī ir ierīkota pavarda vieta, virs kuras ir iekārts lielais katls, kurā varat uzvārīt sev zupu vai tēju. Pavardu var izmantot arī grillēšanai.

Mājas ‘’jaunākajā’’ daļā, kas ir tikusi piebūvēta 1886. gadā (atradām iecirstu gadskaitli jumta spārē), ir divas atsevišķas istabiņas pirmajā stāvā un lielā kopējā guļamistaba ēkas otrajā stāvā. Viena no istabiņām ir ar lielo divguļamo gultu, otra ar divām atsevišķām gultiņām. Lielajā guļamistabā ir četrpadsmit gultiņas, kā arī ir iespēja vēl papildus salikt matračus. Katrā ēkas stāvā ir vannas istaba un tualete. Pirmajā stāvā ir arī liela garderobe, kur pārģērbties vai glabāt mantas. Gultiņas jums saklāsim ar kokvilnas palagiem un vilnas segām - saldiem sapņiem.

 Pirtis

Pie mums jums būs iespēja nopērties divu veidu pirtīs- vai nu īstenajā latviešu ‘’melnajā’’, jeb dūmu pirtiņā, vai arī parastajā ‘’baltajā’’ pirtī. Abas pirtiņas ir kā atsevišķas ēkas, katra pie sava dīķa.

Dūmu pirtiņā jūs izbaudīsiet pēršanos, kā tas bija senajos laikos, izjūtot neatkārtojamu smaržu un aromātu buķeti, ko nevar izstāstīt, to var tikai izbaudīt.  Baltā pirtiņa ir atsevišķa ēka, kuras pirmajā stāvā ir pirts telpa ar metāla krāsni un akmeņiem, maza kamīnzālīte, kur atpūsties, kā arī duša un tualete. Ēkas otrajā stāvā ir istabiņa ar četrām gultiņām, kā arī iespēju saklāt guļvietas vēl uz sešiem matračiem. Šī pirtiņa būs piemērota atpūtai vai pasākumiem līdz desmit cilvēkiem.
Jūsu labsajūtai vienmēr esam sagatavojuši ‘’pareizā’’ laikā sietas pirtsslotiņas, kā arī pašu vāktas tējas un medu. Ja ir vēlēšanās, ir iespēja noorganizēt pirtnieka pakalpojumus.

 

Kubls

Lieliskai labsajūtas gūšanai piedāvājam relaksāciju silti izkurinātā kublā.  Relaksēšanās kublā ir fantastisks atpūtas piedzīvojums un veselības uzlabošanas veids gan auksta ziemā, gan siltā vasarā.  Relaksēties kublā var  kopā ar pirts procedūrām vai arī atsevišķi.  Hidromasāžas pozitīvi ietekmēs ķermeni, siltais ūdens veicinās  muskulatūras atslābināšanu, relaksēs un nomierinās nervu sistēmu.  Kublu piepildīsim ar ūdeni un uzzsildīsim līdz "darba temperatūrai", tālāk jūs paši piemetīsiet krāsnī malku pēc vajadzības.

Lapene

Atpūšoties pie mums, jūs varēsiet izmantot guļbūves lapeni,  kura ir būvēta sešstūra formā ar smailu jumtu. Lapenīti cēlām, lai būtu kur patverties lietus laikā, bet secinājām, ka koka būve sniedz lielisku dzestrumu arī vasaras karstajās dienās. Lapenē ir iebūvēts arī no laukakmeņiem veidots kamīns, kur varēsiet arī kaut ko uzcept, uzgrillēt, jeb vienkārši pasildīties.Klētiņa

Klētiņā mēs atjaunojām vēsturisko maizes krāsni, apmēram tādu, kāda tā izskatījās pirms simts gadiem. Mājās bija saglabājušies arī dažādi rīki, paredzēti maizītes cepšanai. Cenšamies apgūt maizītes cepšanas māku pēc senajām tradīcijām, jo šādi ceptas maizītes garša nav ne ar ko salīdzināma. Varam piedāvāt arī jums pašiem izcept savu kukulīti.


Klētiņas otrajā stāvā ir ģimenes istabiņa ar divguļamo gultu un divām atsevišķām gultiņām. Istabiņā ir galds, krēsli, skapis drēbēm, televizors un mūzikas centrs. Pirmajā stāvā  duša un tualete, kā arī virtuvīte, kur pagatavot maltīti.Sportam un atpūtai

Sportiskās atpūtas cienītājiem piedāvājam mūsu plašajā teritorijā uzspēlēt dažādas spēles un atrakcijas vai kārtīgi izšūpoties šūpolēs. Ir arī volejbola laukums un basketbola grozs. Atpūtai pie dabas piedāvājam pastaigas pa meža takām, vai gar netālu esošo Ogres upi, izbaudot mieru un klusumu, kas šeit valda.Ziemas mēnešos piedāvājam izslēpoties ar ‘’retro’’ slēpēm, daļa no kurām, šeit ir saglabājušās jau varbūt kopš mājas dzimšanas.